Podróż ze SpeedDates.pl w 6 Portach

 

Port 1

Zgłoś się na spotkanie wypełniając formularz zamieszczony w sekcji „Zapisuje się”. Należy w nim podać imię, numer telefonu oraz e-mail. Następnie skontaktujemy się z Tobą drogą mailową w ciągu 48h z informacją na temat najbliższego wolnego terminu spotkania.

Port 2

W otrzymanym od nas mailu znajdować się będą  zaproszenie na spotkanie oraz dane potrzebne do wykonania przelewu ( przelew należy wykonać w ciągu 24h od otrzymania maila, jednak nie później niż 30h od daty spotkania). Po zaksięgowaniu przelewu, otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem uczestnictwa oraz zostaniesz wpisana/y na listę osób zapisanych.

Port 3

W szybkich randkach uczestniczy 15 kobiet i 15 mężczyzn ( liczba ta może ulegać niewielkiej modyfikacji). Przed rozpoczęciem spotkania każda osoba otrzyma od nas kartę na której zamieszczone będą pytania pomocnicze. Po każdej rozmowie będziesz mógł/a zaznaczyć przy imieniu osoby z którą rozmawiałeś/as TAK lub NIE – w ten sposób podejmujesz decyzję czy chcesz kontynuować znajomość z tą osobą.

Port 4

Rozpoczynamy spotkanie! :)Panie siadają przy stolikach, Panowie dosiadają się do Pań. Po każdej kilkuminutowej randce każdy pan przesiada się do następnej uczestniczki i tak do momentu, aż wszyscy się zapoznają.

Port 5

Po spotkaniu w ciągu 72h prześlemy do Ciebie maila z podsumowaniem zabawy. Osoby które wzajemnie siebie wybrały otrzymują dane kontaktowe w formie e-maili lub numerów telefonów ( w zależności które dane zgodziły się ujawnić w formularzu).

Osiągnięty Port :) 6

Reszta zależy od ciebie.....:)